(20-06-2026, 21:37)Antonio napisał(a): No dobra ale mamy opinie Irańczyków którzy go śledzili zapewne, mamy opinie gości od lig beneluksu które są optymistyczne i opinię Tomasza Kupisza który odpalił transfermarkt i youtube.
Już skończmy z tą retoryką obłożonej twierdzy, bo na tt to faktycznie wstyd i obora wyszła w sprawie Kupisz.
Co do samego Kupisza, to tak jak kilkoro z nas tutaj stwierdziło - to typ, którego słuchając na Meczykach wiesz, że wie co mówi. Kibic Jagi, do Lecha przychylny. Ma prawo do swojego zdania, co więcej nie buduje go na bazie tm i yt jak tutaj niektórzy twierdzą. Ogląda materiały na wyscoucie, jak sam powiedział, obejrzał zagrania AS z 18 meczów czyli wie o niebo więcej na temat Irańczyka niż my, z nielicznych hajlajtów na yt. Ma prawo do opinii jak każdy, a my powinniśmy mieć wystarczająco ogarnięcia, żeby nie robić trzody na tt, bo widzi nasz transfer w mniej jasnych barwach niż my. Od takich zachowań są aktualnie widzewiacy.
