6 godzin(y) temu
A nasz niedoszły transfer z Iranu (ten, o którym niby pisano, że Ali polecał) wszedł na boisko z Belgami. W 1 minucie swojej gry spartolił niezłą okazję a po chwili mógł wylecieć z czerwoną kartką.
Wszedł w 46 i przed 50 już mógł być w szatni.
Wszedł w 46 i przed 50 już mógł być w szatni.
