2 godzin(y) temu
Powiem Wam, że nie podoba mi się to nie pozwolenie na treningi dla tych kilku piłkarzy.
Nadal mają kontrakt z klubem, nawet jak ich tu nie chcemy. Jasno zakomunikować, że nie będą brani pod uwagę w sparingach ale dlaczego aż tak ograniczać?
Rozumiem wymuszenie transferu ale czy korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować?
Jeszcze wychowanek i ktoś kto dał nam mega dużo w te kilka sezonów.
Jakby im zależało na grze to i tak szybko poszukają kogoś a tak bez treningu jest to też trudniejsze. Mając świadomość, że nie pograją też w lidze i tylko trybuny pewnie tak czy inaczej podziała.
Nie podoba mi się to za bardzo tym bardziej, dr zdarzają się sytuacje gdzie ktoś gościnnie czasem trenuje jak kiedyś Gumny.
Nadal mają kontrakt z klubem, nawet jak ich tu nie chcemy. Jasno zakomunikować, że nie będą brani pod uwagę w sparingach ale dlaczego aż tak ograniczać?
Rozumiem wymuszenie transferu ale czy korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować?
Jeszcze wychowanek i ktoś kto dał nam mega dużo w te kilka sezonów.
Jakby im zależało na grze to i tak szybko poszukają kogoś a tak bez treningu jest to też trudniejsze. Mając świadomość, że nie pograją też w lidze i tylko trybuny pewnie tak czy inaczej podziała.
Nie podoba mi się to za bardzo tym bardziej, dr zdarzają się sytuacje gdzie ktoś gościnnie czasem trenuje jak kiedyś Gumny.

