3 godzin(y) temu
( 4 godzin(y) temu)koziołek napisał(a): korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować?
A jak taki Milić potem na treningu komuś wjedzie w giry i ten drugi złapie kontuzję to do kogo potem pretensje będziesz mieć?
Bardzo dobra decyzja klubu, to nie CARITAS, chcesz grać, chcesz być częścią Lecha - podpisuj umowę.
