1 godzinę temu
Ale pracodawca musi zapewnić trening i nie może to być zesłanie jak klub Kokosa a ja to tak odbieram.
Zapewne tutaj są jakieś regulacje bo nie sądzę by klub się wystawił. Być może dogadali nawet z piłkarzami, że tak będzie lepiej.
Natomiast jeśli nie mi się to nie podoba.
A Gumnego zanim wzięli na obóz to sobie trenował i chyba musiał mieć zgodę Augsburga bo był jeszcze ich zawodnikiem a Lech nie mówił nic głośno, że się zobaczy. Po prostu mu umożliwili jak wiele razy różnym wychowankom tym bardziej mnie ta sytuacja dziwi.
No dobra ale nie ma co w nieskończoność tematu drążyć.
Zapewne tutaj są jakieś regulacje bo nie sądzę by klub się wystawił. Być może dogadali nawet z piłkarzami, że tak będzie lepiej.
Natomiast jeśli nie mi się to nie podoba.
A Gumnego zanim wzięli na obóz to sobie trenował i chyba musiał mieć zgodę Augsburga bo był jeszcze ich zawodnikiem a Lech nie mówił nic głośno, że się zobaczy. Po prostu mu umożliwili jak wiele razy różnym wychowankom tym bardziej mnie ta sytuacja dziwi.
No dobra ale nie ma co w nieskończoność tematu drążyć.
