2 godzin(y) temu
Z tego o kiedyś opowiadano w meczykach to obecnie większość piłkarzy ma zapisy w kontraktach które eliminują właśnie praktyki klubu kokosa lub biegania bez celu w koło boiska. Oczywiście nie każdy klub się na takie coś zgadza to też pewnie zależy od tego o jakim zawodniku mówimy. Szmyczak i Fiabema przesunąć do rezerw i niech tak pokazują co potrafią. A Milic albo kontrakt albo do widzenia. Podobno dwu letnia umowa leży na stole.
