Nie pamiętam kiedy ostatnio nasi działali tak szybko. Od meczu z Wisłą Płock mija dziś równo miesiąc. Dodatkowo trwa mundial.
Kupiony Lis, kupiony Sayyadmanesh, wykupiony Palma. Pokażcie mi inny klub Ekstraklasy (a każdy z nich ma gorszą kadrę od nas), który zdziałał na dzień 23 czerwca więcej.
Sprzedane 15k karnetów.
Jesteście w gorącej wodzie kąpani, to nie są proste tematy, mówimy o milionach euro, długich negocjacjach, konkurencji o piłkarzy ze strony innych klubów, dogadaniu kwestii kontraktowych - naprawdę sądzicie, że to są proste tematy i że stoper nie jest jeszcze dopięty, bo Klimczak z Rutkowskim grają w bierki w gabinecie?
Szczerze mówiąc gdybym był w zarządzie / w administracji klubu i czytał, że po tym wszystkim, co już udało się zrobić, jakieś niezadowolenie i krytykę "bo nie ma stopera", to szlag by mnie trafił.
Dajcie im pracować, mam przekonanie, że stoper będzie najpóźniej do końca miesiąca.
Kupiony Lis, kupiony Sayyadmanesh, wykupiony Palma. Pokażcie mi inny klub Ekstraklasy (a każdy z nich ma gorszą kadrę od nas), który zdziałał na dzień 23 czerwca więcej.
Sprzedane 15k karnetów.
Jesteście w gorącej wodzie kąpani, to nie są proste tematy, mówimy o milionach euro, długich negocjacjach, konkurencji o piłkarzy ze strony innych klubów, dogadaniu kwestii kontraktowych - naprawdę sądzicie, że to są proste tematy i że stoper nie jest jeszcze dopięty, bo Klimczak z Rutkowskim grają w bierki w gabinecie?
Szczerze mówiąc gdybym był w zarządzie / w administracji klubu i czytał, że po tym wszystkim, co już udało się zrobić, jakieś niezadowolenie i krytykę "bo nie ma stopera", to szlag by mnie trafił.
Dajcie im pracować, mam przekonanie, że stoper będzie najpóźniej do końca miesiąca.

