6 godzin(y) temu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 6 godzin(y) temu przez strzelisty jupiter.)
Zresztą w tym okienku wyjątkowo komentarze są dość powściągliwe, nie ma radykalnych jak bywało we wcześniejszych, bo i poczynili już jakieś konkretne ruchy, co - przypominam - delikatnie pisząc nie jest u nich normą. Wiara generalnie chwali pierwsze transfery do klubu za jakość i szybkość sprowadzenia, za wykupienie Palmy.
A czy środkowy obrońca przyjdzie do końca czerwca, przekonamy się. Musiałby, bo defensywa musi się zgrać, a już niebawem sparingi i warto byłoby już coś wypracować w fazie bronienia. A była to nasza największa bolączka w minionym sezonie, dlatego tak ważny jest czas w przypadku tego jednego oczekiwanego transferu.
Ale widać - nowy na forum, to nie wie jakie tu potrafi być piekło i konstruktywna krytyka jak gabinety mijają się z refleksem na rynku transferowym.
A czy środkowy obrońca przyjdzie do końca czerwca, przekonamy się. Musiałby, bo defensywa musi się zgrać, a już niebawem sparingi i warto byłoby już coś wypracować w fazie bronienia. A była to nasza największa bolączka w minionym sezonie, dlatego tak ważny jest czas w przypadku tego jednego oczekiwanego transferu.
Ale widać - nowy na forum, to nie wie jakie tu potrafi być piekło i konstruktywna krytyka jak gabinety mijają się z refleksem na rynku transferowym.

