2 godzin(y) temu
Ale jak to sobie wyobrażasz, zawsze możesz pojechać na ławicę z orkiestrą strażacką i niech JJ da mu jeszcze klucze do miasta.
Widzisz, gdyby się umiał określić przed końcem sezonu zamiast zwodzić klub (jeżeli prawdą jest oczywiście, że umowę ma na stole ok kilku miesięcy) można by go było pożegnać podczas meczu z Płockiem, a tak odejdzie za co najwyżej z podziękowaniami i laurką na klubowej stronie. I czyja to jest wina klubu?
Widzisz, gdyby się umiał określić przed końcem sezonu zamiast zwodzić klub (jeżeli prawdą jest oczywiście, że umowę ma na stole ok kilku miesięcy) można by go było pożegnać podczas meczu z Płockiem, a tak odejdzie za co najwyżej z podziękowaniami i laurką na klubowej stronie. I czyja to jest wina klubu?
