1 godzinę temu
Klub moim zdaniem zachował się spoko - Milica też trzeba rozumieć że może być na horyzoncie kontakt życia na koniec kariery. Myślę że my tu więcej piany bijemy niż pomiędzy zainteresowanymi stronami. Nie pierwszy i nie ostatni który odszedł bez skandowania.

