10 godzin(y) temu
(Dzisiaj, 10:37)Zabal napisał(a): Nie wiedziałem że komentarze na forum nie dają im pracować. Wiesz że do końca czerwca będzie stoper?
Co do terminów zatrudniania nowych zawodników to nie jest tak ze zaczęli szukać ich teraz. Czasem po prostu komunikacja w tym klubie jest tak mizerna że człowiek nie wie co myśleć.
No tak, ale jak posługiwałem się informacjami z wywiadów i spotkań z dziennikarzami R - K - Rz po sezonie to od razu odezwałi się forumowicze z dobrymi radami na temat ich wiarygodności. Tak źle i tak niedobrze.
