9 godzin(y) temu
( 11 godzin(y) temu)Antonio napisał(a): Generalnie w sprawach transferowych nigdy nie było żadnej komunikacji. Gościa z lunetą możemy zobaczyć na Facebooku w każdej chwili.
Dokładnie. Nie wiem o jakiej komunikacji my piszemy, skoro o większości transferów dowiadujemy się z sms'ow dzień przed testami medycznymi. I oby to się nie zmieniło nigdy.
Biorąc faceta za setki tysięcy czy nawet miliony eur, gdzie jego pensja w ciągu kilku lat kontraktu to drugie tyle albo i więcej, nikt poważnie podchodzący do tematu nie będzie robił z punktu "koniec czerwca" oczka uwagi ani żadnego priorytetu.

