8 godzin(y) temu
Dla wszystkich gorących głów przypominam, że okienko transferowe otwiera się oficjalnie za tydzień a u nas już delikatnie mówiąc biedy nie ma. Poczekajmy jestem pewien, że w tym roku też będziemy mieć powody do radości .
