7 godzin(y) temu
A ja przypominam sobie, jak Rutkowski mówił, że o wykupie Palmy ewentualnie pomyslą, jak Celtic obnizy cenę, a my sprzedamy jednego lub dwu młodych... jakiś sponsor wszedł z kasą, czy jest dogadany gruby transfer out?
Pewnie tego Yegbe jeszcze w Szwecji obserwowali.
Pewnie tego Yegbe jeszcze w Szwecji obserwowali.
