tak na koniec to my nie wiemy na czym stoimy (ze stoperem) więc może "nara" jest mocne, ale w sumie to trochę "nara" Milic mówi Lechowi. jakby chciał być 100% fair do nas, to by zapowiedział że szuka klubu i chce odejść - wtedy to można ogłosić i wymyślij nutę do śpiewania z jego nazwiskiem podczas meczu z Wisłą P.
Niezmiennie lubię to ze sloganu z Monachium o (nie)wyższości nad klubem i się tego trzymam.
Niezmiennie lubię to ze sloganu z Monachium o (nie)wyższości nad klubem i się tego trzymam.
