2 godzin(y) temu
Dwie strony pisania o tym, że ktoś napisał ,,nara" do Milica
no ludzie kochani. Chłop nie chce jak widać dla Nas grać co jest generalnie trochę przykre bo nadal byłby przydatny ale z tego co lata w przestrzeni medialnej to on po prostu nie chce grać dla Nas i tyle. Pójdzie gdzieś i tyle.
no ludzie kochani. Chłop nie chce jak widać dla Nas grać co jest generalnie trochę przykre bo nadal byłby przydatny ale z tego co lata w przestrzeni medialnej to on po prostu nie chce grać dla Nas i tyle. Pójdzie gdzieś i tyle.
