1 godzinę temu
Środkowy obrońca, ale zdarzało mu się grać jako LO.
Co do ceny. Należy wziąć pod uwagę, że jest czerwiec, więc jak chcesz wyjąć zawodnika już teraz to płacisz tego "frycowe". I Yegbe mógłby pewnie kosztować mniej, ale w sierpniu jakby nikt na niego się nie skusił. Chcesz go teraz? To plac pełną kwotę. Tak niestety wygląda rynek. Ale z naszej perspektywy, ważne że ściągnęli na papierze solidnego grajcara już teraz niezależnie czy dali za niego X czy Y.
Co do ceny. Należy wziąć pod uwagę, że jest czerwiec, więc jak chcesz wyjąć zawodnika już teraz to płacisz tego "frycowe". I Yegbe mógłby pewnie kosztować mniej, ale w sierpniu jakby nikt na niego się nie skusił. Chcesz go teraz? To plac pełną kwotę. Tak niestety wygląda rynek. Ale z naszej perspektywy, ważne że ściągnęli na papierze solidnego grajcara już teraz niezależnie czy dali za niego X czy Y.
