54 minut(y) temu
No ale tak to musi wyglądać. Trzeba zrobić wszystko żeby NF miał kompletną kadrę na pierwszy mecz. Czekanie do sierpnia, żeby wyjąć go za drobne. To już przerabialiśmy i pewnie z 75% naszych celów transferowych wtedy było gdzie indziej bo np liga mistrzów tam była.
