1 godzinę temu
( 1 godzinę temu)Skorpion napisał(a): No ale tak to musi wyglądać. Trzeba zrobić wszystko żeby NF miał kompletną kadrę na pierwszy mecz. Czekanie do sierpnia, żeby wyjąć go za drobne. To już przerabialiśmy i pewnie z 75% naszych celów transferowych wtedy było gdzie indziej bo np liga mistrzów tam była.
Oczywiście. Pisze jedynie w kontekście tego, że 3 banki za gościa mogą wydawać się przesadzone. Moze i tak, ale to czerwiec więc płacimy frycowe. Niezależnie od tego, gość wygląda bardzo dobrze na papierze, a nasze ruchy robią dobre wrażenie.
Jeszcze do końca czerwca szóstka i potem chyba czekamy na ruchy out i/lub ewentualne awanse w pucharach (oby).
