(22-06-2026, 07:52)rojber napisał(a): Oprócz nich wiadomo nie ma Aliego no i zakaz udziału w treningach ma Milić do momentu podpisania nowego kontraktu.
Ty człowieku jesteś normalny? Mnie się pytasz o jaki zakaz chodzi i każesz to jeszcze rozwijać? Masz elementarne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i zrozumieniem samego siebie. Cała strona albo i więcej klepane o tym, czy klub zrobił dobrze czy źle, zakazując treningów, gdzie sam o tym zakazie wyskoczył i jeszcze wyjeżdża z takim tekstem...Pyszne:-)
