3 godzin(y) temu
No właśnie, gadka jest o zakazie w udziale treningów bo nie podpisał kontraktu. Ty się pytasz skąd info o zakazie. Z racji tego, że jesteś osobą, która na wszystko potrzebuje dowodów, analiz czy badań to od razu uznałem, że oczekujesz konkretnego źródła gdzie piszą/mówią o tym, że Milić nie weźmie udziału w przygotowaniach. Odpisałem, że wszędzie w sumie piszą. Po czym Ty wyskakujesz i pyszczysz, że o co mi chodzi. No ja pierdole, nikt nie siedzi w tej Twojej skomplikowanej głowie. Nawet jeśli można było inaczej odebrać te Twoje krótkie pytanie o zakazie to wystarczy normalnie odpisać a nie pizgać górnolotnymi mądrościami. Także z normalnością to tutaj ma kto inny problem.

