2 godzin(y) temu
Czego nie rozumiesz Icek. Chłop ma jeszcze tydzień kontraktu nie podpisał nowego wiec dostał info, że spoko siano wpadnie ale do roboty nie przychodzi. Jest to logiczne. Po pierwsze trener może coś nowego przekazywać, wiec w razie czego nie ma sensu sprzedawać info potencjalnemu wrogowi po drugie zrobi on coś komu albo jemu coś zrobią i będzie dym. Także decyzja jak najbardziej słuszna.
