2 godzin(y) temu
( 4 godzin(y) temu)Antonio napisał(a):( 5 godzin(y) temu)Icek napisał(a): Jeszcze odnośnie wspomnianych skojarzeń z transferem Blazicia. Pamiętam, że po tym transferze bodajże Smokowski albo Marciniak wypowiadali się, że nie rozumieją tego transferu, bo Miha był mocno zaangażowany w to, ile Angers traciło bramek.
Osobiście mam nadzieję, że Yegbe będzie po prostu lepszym zawodnikiem, bo Miha absolutnie mnie nie przekonywał.
Jeden powie, że Yegbo to ścieżka Blazicia. Drugi powie, że to ścieżka Gykjaera który przecież pomógł TSV spierdolić się z hukiem do 3 ligi.
Racja. A ja nie powiem nic, bo ścieżki przyszłości tego pierwszego jeszcze nie znam. No i dla mnie zwracanie uwagi na to, że ktoś spadł z ligi TOP 5 z perspektywy Ekstraklasy nie ma większego sensu. Ani pod kątem wartości EUR, ani wartości stricte boiskowej.

