1 godzinę temu
trochę mi tego brakowało przyznam, nudy ostatnio na forum były 
No, dajesz rojber, proszę wytłumaczyć, skąd pomysł na użycie słowa "zakaz", może chciał przyjść na trening, ale go POPROSZONO, żeby sobie odpuścił, ale jak oczywiście chce, to może wpadać. wtedy to nie jest zakaz
a tak poważnie, w meczykach chyba mówili że mu nie wolno (aż boję się użyć niewłaściwego słowa) i jest to forma negocjacji z zawodnikiem...coś w tym stylu

No, dajesz rojber, proszę wytłumaczyć, skąd pomysł na użycie słowa "zakaz", może chciał przyjść na trening, ale go POPROSZONO, żeby sobie odpuścił, ale jak oczywiście chce, to może wpadać. wtedy to nie jest zakaz

a tak poważnie, w meczykach chyba mówili że mu nie wolno (aż boję się użyć niewłaściwego słowa) i jest to forma negocjacji z zawodnikiem...coś w tym stylu
