43 minut(y) temu
( 1 godzinę temu)dst95 napisał(a): Nie no, rzeczywiście, reprezentant Iranu, były zawodnik Fenerbahce (okej, wiele nie pograł, w sumie prawie nic, ale widzieli w nim potencjał i wyciągnęli go jako młodego chłopaka), Zorii Ługańsk (mecze w Lidze Europy i Lidze Konferencji) Hull City (4,5m EUR) i środka tabeli ligi belgijskiej - Westerlo, to na pewno nie jest piłkarz klasy europejskiej.
Nie wiem nawet, czy klasy wojewódzkiej.
Ty tak na serio?
Nigdzie nie napisałem, że to piłkarz z czołówki klasy europejskiej, ani nie zestawiłem go z Palmą (w tym sensie, że to ten sam poziom), ale po prostu napisałem, że ściągamy poważnych kopaczy z Europy, a nie grzebiemy w śmietniku / na marginesie europejskiej piłki.
Zdefiniuj proszę "klasę europejską". Bo to może być źródło nieporozumienia.
@secret bardziej martwi to, że nawet jak nałożysz "radar" wyscout Yegbe z jego poprzedniego zespolu, nie spadkowicza Metz, na skille Milica, to dalej Antonio górą w każdej kategorii.
Ale nie jestem zbyt pesymistyczny tutaj, mimo że liczby nie kłamią, mam wrażenie że on tu się wpasuje, na pewno w lidze da radę.
