( 1 godzinę temu)SpokoLoko napisał(a): Od kilku dni natrafiam na informacje, że Dobrzycki robi podchody pod Klimczaka. Że niby został teraz tymczasowym prezesem, ale chętnie widziałby docelowo Klimczaka w Łodzi. Klimczak pewnie kasę by miał większą, ale co poza tym? Budowanie wszystkiego od nowa? Pewnych rzeczy też nie przeskoczy chociażby takich jak ich 15 tysięczny stadion.
Z tym stadionem to ciekawe jak się to u nich potoczy. W maju w jednym z wywiadów Dobrzycki mówił, że mają gotowy projekt, szacowanie. Koszt całej inwestycji jednak dosyć mocno przekroczył założenia Dobrzyckiego, który stwierdził, że trzeba będzie o tym "pogadać" z miastem. Kwoty nie ujawnił.
Co do samego Klimczaka to mam nadzieje, że nie dostanie oferty z serii z tych nie do odrzucenia.
