1 godzinę temu
Myślę, że kluczem tutaj jest to, że jest szybki i został uznany za odpowiedniego do wysokiego grania. Antonio akurat w tym względzie ma poważne braki. Gdzieś dzisiaj czytałem, że on ogólnie jest lepszy do grania do przodu, a minusami są przytrafiające mu się błędy w kryciu, albo straty.
Ani w Elfsborgu, ani tym bardziej w Metz, nie grał tak, jak będzie miał grać u nas, więc te statystyki ciężko uznać za miarodajne.
Ani w Elfsborgu, ani tym bardziej w Metz, nie grał tak, jak będzie miał grać u nas, więc te statystyki ciężko uznać za miarodajne.
