2 godzin(y) temu
( 2 godzin(y) temu)Sultan napisał(a): Masz rację, dlatego piszę, że na ekstraklasę się powinien nadać. Natomiast na poważniejszego rywala, gdzie mamy ponoć w końcu grać pragmatycznie - tu już mam wątpliwości. Mieliśmy skorygować błąd najważniejszy zeszłego sezonu - liczbę straconych bramek. Stoper, który szybko wychodzi wysoko i do przodu to nie jest rozwiazanie, jeśli ma problemy z kryciem lub stratami w polu karnym.
Więc pytanie, jak będzie miał grać u nas - dominujemy wszystkich w lidze, czy unikamy błędów z Genk czy Crveną i nie lecimy na hurra do przodu?
Tak czy inaczej - potrzebny ruch i trzymam kciuki.
Czy na Europę się nie nada? Elfsborg z Yegbe w obronie potrafił awansować do Ligii Europy w zeszłym roku pokonując Pafos, Sheriff, Molde i Rijekę (swoją drogą fajny zestaw) tracą w eliminacjach 4 bramki. W grupie LE było już gorzej ale taka Roma, Nicea czy Karabach nie potrafili znaleźć sposobu na Yegbe i kolegów.
