5 godzin(y) temu
(21-05-2026, 11:55)Mosina napisał(a): szkoda. gość z końcem kontraktu, bardzo wszechstronny, sprawdzony w lidze, silny do rozbijania autobusów - trochę takie brakujące ogniwo patrząc na naszych szklanych grajków
( 5 godzin(y) temu)Kefas9494 napisał(a):Ponoć 2 mln eur ale aż mi się nie chce wierzyć( 5 godzin(y) temu)SpokoLoko napisał(a): Meczyki podają, że Lisman ma przejść do beniaminka Serie A - Venezi.
Ciekawe jaka kwota.
