Takiego luja jak Yegbe to chyba jeszcze nie było. Jest wyższy i cięższy niż Paulus czy Maniek. Przypominacie sobie jeszcze kogoś? Może dać Nielsowi nową opcję w ataku pozycyjnym. On wbija przodem w pole karne za nim z piłką nieatakowany Kozubal. Widzę to!

