4 godzin(y) temu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 4 godzin(y) temu przez adi2050.
Powód edycji: Literówka
)
Nie no, 2 bańki za Lissamana to złoty interes. Myślę że realnie wart połowę tej kwoty. Może dzięki temu transferowi zatrzymamy kogoś z dwójki Kozubal/Gurgul. Osobiście wolałbym żeby został z nami Antek, a na LO poproszę jakiegoś kozaka. Z całym szacunkiem dla Gurgula który grał cały sezon od deski do deski.
