Nieźle jak prawda to te 2 bańki. Chociaż jak Włosi tyle za niego sypnęli to możliwe, że w nim coś widzą i będziemy żałowali, że nie został.
Tutaj piszą m.in. o tej kwocie: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/202...-do-wloch/
Niemniej to zawsze parę groszy jest i dla bilansu mieć a nie mieć dwóch baniek to może mieć znaczenie. Tak jak piszecie wyżej, może to sprawi, że taki Kozubal zostałby z nami walczyć o LM.
Tutaj piszą m.in. o tej kwocie: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/202...-do-wloch/
Niemniej to zawsze parę groszy jest i dla bilansu mieć a nie mieć dwóch baniek to może mieć znaczenie. Tak jak piszecie wyżej, może to sprawi, że taki Kozubal zostałby z nami walczyć o LM.
