Tutaj opinia randomowego kibica na temat naszego nowego Irańczyka 
https://youtu.be/6NnCt9wiMPk?t=186
Ale co do rozpoznawalności Gholizadeha to szok. "Bardzo nam go brakuje, nie wiem jak się nazywa"

https://youtu.be/6NnCt9wiMPk?t=186
Ale co do rozpoznawalności Gholizadeha to szok. "Bardzo nam go brakuje, nie wiem jak się nazywa"

