Te 2 miliony to w idealnym momencie wpadają, jedziemy po kota na 6-tkę panowie.
A, i faktycznie fajny tekst Janczyka o Yegbe, ciekawy, dający nadzieję, że to faktycznie będzie solidny zawodnik. Widać że teraz Janczyk jest tym z bardzo nielicznych, którym klub poprzez skauting coś popuszcza pary. Często powtarza opinie ludzi z tego działu. To ciekawe bo przynajmniej daje pogląd dlaczego takiego zawodnika wybrali a nie innego.
Ja mam w ogóle czutkę, że w tym sezonie Agnero +10 bramek.
A, i faktycznie fajny tekst Janczyka o Yegbe, ciekawy, dający nadzieję, że to faktycznie będzie solidny zawodnik. Widać że teraz Janczyk jest tym z bardzo nielicznych, którym klub poprzez skauting coś popuszcza pary. Często powtarza opinie ludzi z tego działu. To ciekawe bo przynajmniej daje pogląd dlaczego takiego zawodnika wybrali a nie innego.
Ja mam w ogóle czutkę, że w tym sezonie Agnero +10 bramek.
