2 godzin(y) temu
Szkoda Lismana, uważam, że miał całkiem niezły potencjał, musiał tylko trochę okrzepnąć i przestawić się z juniorskiego grania, które zbyt często prezentował. No i druga szkoda, że robi sobie krzywdę odchodząc za granicę, nie jest na to gotowy, no ale jego decyzja, jeśli kwota jest prawdą to należy sobie powiedzieć, że trudno i szykować innych wychowanków
