1 godzinę temu
jakoś nie chce mi się wierzyć w ten 2 mln za Lismana. Poczekamy - zobaczymy.
Odnośnie "szkoda", to nie wiem, to tylko pokazuje, jaki potencjał i już umiejętności obecnie musi mieć u nas młody zawodnik, żeby mieć szansę na grę i konkurowanie z Palmą czy Bentsgssonem. Dużo się jednak zmieniło, to chyba najlepszy dowód. A Kornel miał spore ograniczenia i ktoś musiał stwierdzić, że będzie się bardziej marnował, pozostając tutaj.
Ale zobaczymy czy to prawda
Odnośnie "szkoda", to nie wiem, to tylko pokazuje, jaki potencjał i już umiejętności obecnie musi mieć u nas młody zawodnik, żeby mieć szansę na grę i konkurowanie z Palmą czy Bentsgssonem. Dużo się jednak zmieniło, to chyba najlepszy dowód. A Kornel miał spore ograniczenia i ktoś musiał stwierdzić, że będzie się bardziej marnował, pozostając tutaj.
Ale zobaczymy czy to prawda
