1 godzinę temu
Szkoda bo widziałem w nim potencjał i wycieczkę za grube miliony za parę lat. A tak ktoś kupił potencjał. Inna sprawa, że jednak jakąś renomę ma nasz klub skoro ktoś wyciąga chłopaka który nic nie grał ostatnio.
I teraz pytanie miało odejść maks 2 wychowanków. A tu taka niespodzianka.
Z Milicem to prawda?
I teraz pytanie miało odejść maks 2 wychowanków. A tu taka niespodzianka.
Z Milicem to prawda?
