1 godzinę temu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 58 minut(y) temu przez strzelisty jupiter.)
Na początku miałem jakieś nadzieje wobec niego, teraz w sumie nie wiem. Za mało grał dla Lecha. Nie dostał tylu szans co wspomniana dwójka, która zdecydowanie za długo grała w Kolejorzu.
Lisman trafił na takie czasy w Lechu, że sam pewnie czuje, że trudno będzie się przebić. Skrzydła obsadzone. Tak jak pisałem wcześniej: oby Sayyadmanesh nie spędził długich tygodni w Reha, a będzie można powiedzieć, że mamy po obu stronach względny spokój.
Lisman trafił na takie czasy w Lechu, że sam pewnie czuje, że trudno będzie się przebić. Skrzydła obsadzone. Tak jak pisałem wcześniej: oby Sayyadmanesh nie spędził długich tygodni w Reha, a będzie można powiedzieć, że mamy po obu stronach względny spokój.
