2 godzin(y) temu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2 godzin(y) temu przez Dyktator.
Powód edycji: dopisek
)
Co ja tu za pierdolomamento czytam na temat Lismana, dst95, że słabo kiwał... Ty go w ogóle kiedyś oglądałeś w akcji? Chłop kiwał jak chciał i niestety aż za bardzo i zbyt naiwnie, kiedy już powinien z 3 razy wcześniej odegrać. Mi przypominał stylem gry i sposobem poruszania się Wålemarka. Moim zdaniem dało się jeszcze na tym etapie naprawić jego mankamenty. Jeśli faktycznie to są 2 miliony to ok, zrozumiem, może by się nie rozwinął, ale jednak trochę pretensji do Frederiksena mam, że swego czasu wolał grzać Fiabame a nie Lismana. Niech mu się wiedzie, choć uważam, że jeśli to on sam sobie wymyślił ten transfer to jest to głupi pomysł
edit: nie śledzę żadnych instagramów ani też nie wiem jak wyglądał chłop pod względem psychicznym, może faktycznie było widać, że tam coś nie styka jak kiedyś u Kozaka
edit: nie śledzę żadnych instagramów ani też nie wiem jak wyglądał chłop pod względem psychicznym, może faktycznie było widać, że tam coś nie styka jak kiedyś u Kozaka
