Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Ouma nawet jak się ogarnął to robił głupie błędy, gorsze niż Skrzypczak którego chce się tutaj wywalać na zbity pysk.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Proszę nie przypisywać teorii niestabilnych użytkowników całemu forum. Ja nie chcę żadnych odejść przed eliminacjami, zaakceptuję transfer Mrozka, wypożyczenie Janyszki i na tym koniec. Mamy fajną ekipę głodnych kociaków, trzeba tylko wpuścić trochę świeżej krwi i jedziemy z tematem.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
25-05-2026, 17:13
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2026, 17:16 przez Antonio.)
Polecam oglądać mecze ze zrozumieniem. W internecie są dostępne mecze Lecha i można sobie obejrzeć co takiego odwalał nasz czarny koleżka. Ma szczęście, że za nim są jeszcze jacyś piłkarze. Skrzypa takiego farta nie ma. Ouma wypierdala się na boisku, podaje do przeciwnika, gubi piłkę. No dużo tego jest i przypadkiem nie jest, że nie grał.
To ogarnięcie się Oumy to ile trwało? Mecz z Legią, Motorem i 45 minut z Arką?
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
Serio jest ktoś kto chce, żeby Ouma u nas został? ?
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Człowiek wraca z pracy i co czyta... zostawmy Oume.. no kur.. macie pamięć złotej rybki? Typ jesienią wyczyniał cuda. Co wchodził to zawalał (np Arka) Zima i jego nie stawienie się na treningach i wywalenie go z obozu. On się z rezerwami we Wronkach przygotowywał. Został tylko dlatego, że nasz zajebisty dział skautingu przygotował listę szrot którą NF wyjebał do kosza i postanowił dać szansę jemu (ciekawe kto tam był, że koleś który nie grał nic był od nich lepszy) Potem go nie było i jak wszedł to faktycznie zagrał ładnie ale ludzie litości. My się zastanawiamy czy wykupić Palmę który zimę miał ciężką (choć nie zszedł poniżej pewnego poziomu) a tutaj jakieś opowiastki o Oumie który miał rok na pokazanie co potrafi i nie pokazał w sumie niewiele. Także żegnamy i szukamy kogoś znacznie lepszego.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Ouma trafił do nas po jakimś czasie bez gry ale i tak było widać, że nie bez powodu ktoś za niego dał niezłe siano. Młody chłopak, miał problemy ale trener dał mu drugą szansę i śmiało postawił na niego w prestiżowym meczu. Nie kierował się z dupy urazami tylko dał grać. I tylko to się liczy a nie wspominki forumowiczów.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Proponuje wiec ściągnąć Mario G.. bo strzelił sobą bramkę z GKS Katowice a potem z Piastem wybił piłkę turlającą się do bramki. Mniej więcej taka sama analogia. Fajnie, że zagrał dwa mecze w miarę ale co dalej? Jaka pewność, że wydamy na chłopa z 2-3 mln a on nie będzie odpierdalał jesieni? Żadna także dziękuje do widzenia!
Lata info o Jakubczyku z Arki niby milion odstępnego. Ale nie róbmy sobie jaj cały sezon gry 2 bramki jedna asysta. 30 tys na otarcie łez można zainwestować.
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
Martwi mnie to zdanie "właściciel klubu zastrzegł, że zamiast szybko podejmować decyzje ryzykowne, woli poczekać na piłkarzy bez wątpienia wartościowych". Brzmi to trochę jak standardowa przygoda Lecha na rynku transferowym gdy trzeba walczyć o puchary, jak już odpadniemy z LM i LE wtedy zaczynają się transfery gdy jest już za późno na poważne puchary.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!