Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Przygotowania do sezonu
Tryb drzewa
Przypomnę, że są NASZYMI zawodnikami nadal. Jak dla mnie to słaba sytuacja.
Ponadto nie tylko piłkarz ma obowiązek wypełniać kontrakt.
Oczywiście zakładam, że tam jest jakiś haczyk bo nikt by się nie wystawiał na strzał.
Jakby Milić kogoś sfaulował doprowadzając do kontuzji nic bym nie mówił bo to się zdarza a zapewne kolegi z zespołu nie chciałby skosić celowo. Taka sytuacja mogłaby się wydarzyć podczas każdego innego treningu.

Dla mnie sytuacja z Gumnym podobna bo przecież NIE MÓWILI na początku, że potrenuje i się zobaczy. To wyszło w trakcie chyba, że taki mieli plan i mydlili oczy Smile
 
Odpowiedz
Myślę, że to działa w dwie strony i również nikt nie chce,poprzez uraz na treningu, pozbawić tych zawodników szans na kontrakt w innym klubie.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: chrabi, 6 gości