Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Jest też Murawski i Jagiello.
 
Odpowiedz
Obaj do rotacji.
 
Odpowiedz
Dla tych, co biorą pod uwagę wypowiedzi Rutkowskiego, Rząsy i Klimczaka przypominam, że na pozycję nr 8 nie szukamy zawodników a finalizowane mają być tematy otwarte od września 2025 roku.
 
Odpowiedz
(09-06-2026, 12:19)Róża napisał(a): Dla tych, co biorą pod uwagę wypowiedzi Rutkowskiego, Rząsy i Klimczaka przypominam, że na pozycję nr 8 nie szukamy zawodników a finalizowane mają być tematy otwarte od września 2025 roku.

Dokładnie. Tym bardziej ciekawy jestem czy pójdą grubiej po Svetlina skoro był już na radach gdy grał w Celje. Układa się tu tyle klocków ile przy Lisie. No ale zobaczymy.
 
Odpowiedz
Moim zdaniem w ogóle po niego nie pójdą. Skoro go nie wzięli za 800 tysi i dalej nie szarżują z ceną to raczej jest to opcja rezerwowa a nie priorytet.
 
Odpowiedz
Nie pójdą po niego, ale wszyscy mówią (Słoweńcy, sam piłkarz, Janczyk (najbardziej lechowo zorientowany)) że Lech już poszedł. Niezłe wyparcie.
Już nie pamiętam dlaczego Lech odpuścił Svetlina rok temu, było to podawane, ale Lech ma wielu piłkarzy, po których szedł albo miał ich na listach, a potem nie przyszli i Lech wracał do nich po roku czy dwóch. Kilku masz takich w aktualnym składzie zresztą.

Dobrasz (choć on to akurat często gówno wie) twierdzi, że Lech nie znał tych ustaleń co do kwoty za Hellebranda.
 
Odpowiedz
Zapytanie, czy chcą za piłkarza 1,5 mln w ratach, za którego Korona dała 800 tysięcy + prowizje + pensja to nie jest pójście. Niezła nadinterpretacja.
 
Odpowiedz
A Ty te medialne wrzuto-wysrywy o kwotach i ratach traktujesz jako pewnik? Serio ktoś zainteresowany i zaangażowany w negocjacje zdradza takie informacje ?
 
Odpowiedz
(09-06-2026, 13:11)hif napisał(a): Nie pójdą po niego, ale wszyscy mówią (Słoweńcy, sam piłkarz, Janczyk (najbardziej lechowo zorientowany)) że Lech już poszedł. Niezłe wyparcie.
Już nie pamiętam dlaczego Lech odpuścił Svetlina rok temu, było to podawane, ale Lech ma wielu piłkarzy, po których szedł albo miał ich na listach, a potem nie przyszli i Lech wracał do nich po roku czy dwóch. Kilku masz takich w aktualnym składzie zresztą.

Dobrasz (choć on to akurat często gówno wie) twierdzi, że Lech nie znał tych ustaleń co do kwoty za Hellebranda.

powiedział że ciekawe czy Lech o tym wiedział, i że jak będzie mial okazję to się dowie. czyli nie wiedział - bo skąd, on wie tyle co każdy przeciętny dziennikarz który ma okazję zadania pytania "gdzieś" tam. czyli gówno jak piszesz Wink
 
Odpowiedz
JA bym był spokojny z tymi rewelacjami. Na razie czekamy na ruchy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Biniu, człowiek pająk, DJ89, Sultan, 3 niewidocznych użytkowników, 36 gości