Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Chyba jednak raczej nie, z tego co sam mówi. Ma zostać w Sabah
Liczba postów: 6
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
No tak, już bym tak chciał tego mistrza, że naginam czasoprzestrzeń
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
3 punkty w Radomiu to marzenie... żeby nie było takiej nerwówki jak rok temu... nie ma już Mario Gonzaleza..
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Gonzalez trzepnął kastę w Katowicach. Ważną w chu.
W Radomiu rok temu był remis 2:2 i pamiętny babol Mońki. Kasty dla nas Jagiełło i Ishak. Dla Radomiaka Capita i Tapsoba. Pierwszego już tam nie ma, drugi nie gra za kartki.
Oglądając sobotni mecz z Arką z moim kumplem doszliśmy do wniosku, że Lech jakoś nie może sprawić, żeby ostatni mecz już był na spokoju, jeżeli jest możliwość wcześniej zdobyć MP. No kurw@ nie mogą. Od Mistrza za Lewego, Peszki i spółki o MP zawsze decyduje ostatni mecz. Nie mówię, żeby zapewniali sobie mistrza w marcu jak w czasach swojej hegemonii milicyjni, ale jeżeli jest możliwość zamknięcia tego wcześniej to oni remisują u siebie z Arką z przewagą posiadania 80% do 20%.
Liczba postów: 321
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
12-05-2026, 23:07
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2026, 23:09 przez joseph.)
W Gliwicach w 2022 mieliśmy mistrza w przedostatniej kolejce. i głowce Ishaka
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Mistrza mieliśmy w następnej kolejce po meczu z Wartą i późniejszym zwycięstwie Zagłębia, ale tam graliśmy pod presją, bo porażka mogła spowodować spadek na 2 miejsce.
Liczba postów: 894
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Na gwizdku Karol Arys. Na VARze Małyszek.