Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Przecież te brytole to jakieś ogórki. Bez przesady, że każdy klub z Anglii to super okazja. No tak to nie działa.
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Myślę, że odpowiedź poznamy w sobotę. Jeżeli chciałby odejść to chyba mimo wszystko chciałby się pożegnać z kibicami, jeśli nie to albo go ogłoszą albo są baaardzo blisko porozumienia.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Telenoweli medialnej ciąg dalszy,
Weszło pisze, że informacje o przejściu Nielsa do Watfordu potwierdza też "uznany duński portal Tipsbladet".
No to sprawdzamy i czytamy tam:
"Lech Poznan vil gerne forlænge samarbejdet med den danske mestertræner, men Niels Frederiksen er naturligvis også et interessant navn for andre klubber, og nu skriver Meczyki, at han har modtaget et konkret jobtilbud fra England. Tilbuddet har Watford FC som afsender."
Czyli potwierdzeniem informacji Włodarczyka jest tekst powołujący się na Włodarczyka.
Portal sportwitness z kolei pisze tak:
"The Championship side have now turned their attention towards Niels Frederiksen. That’s according to Tipsbladet, who cover the latest on Watford’s interest in the 55-year-old."
Czyli potwiedzeniem słów Włodarczyka jest artykuł powołujący się na artykuł powołujący się na artykuł Włodarczyka.
I tak to się kręci.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Szkoda że Dobrasz nie wygarnie tego swemu pracodawcy na wizji. Nie trzeba pytać czy Włodarczyk jątrzy, bo to przecież klasyczny przedstawiciel warszawskich mediów, dla którego tylko Legiunia.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
21-05-2026, 08:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2026, 08:26 przez Mosina.)
nie wiem czy jątrzy specjalnie, po prostu pozycjonuje się na super "znafce" i potrzebuje też zasięgów tych swoich wysrywów. a teraz jesteśmy medialni jak nikt inny. spokojnie - zaraz będzie Vuko w Widzewie i każde pierdnięcie w Legii.
po prostu olewajmy w miarę możliwości te rewelacje od niego i jemu podobnych, a potem kopie na wszystkich portalach. zobaczcie ile później się tego pojawia w sieci