21-05-2026, 13:24
(21-05-2026, 13:17)strzelisty jupiter napisał(a): Jeśli jak piszecie już któryś raz, nie zostanie ogłoszony w sobotę, uważam że będziemy musieli szukać nowego trenera. Tylko tym sobie tłumaczę brak jednoznacznej informacji z klubu, że Niels będzie też maszynistą Kolejorza na kolejny sezon. Bo przecież sezon już się skończył, prawda? Zostaliśmy mistrzem. Więc albo w jedną, albo w drugą. A jeśli w drugą, to gabinety nie na urlop, tylko na początku czerwca trzeba kogoś dopiąć na cito.
Pojutrze o 20:00 wszystko musi być już jasne. Oby z happy endem, czyli z Frederiksenem na pokładzie w walce o trzecie z rzędu mistrzostwo i fazę ligową Ligi Mistrzów oczywiście.
Zgadzam się. Ale kurde mnie to wkurwia już powiem wam szczerze. Chciałbym, żeby było info o przedłużeniu Nielsa, Milicia i wykupie Palmy w sobotę razem z mistrzostwem. Będę wtedy spokojniejszy. A tak to odświeżam cały czas czy coś jest.


ale i tak wyszło śmiesznie