Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Nie nierealne. Jak dla mnie pewny mistrz to już spełnienie tylko pierwszego warunku.
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Sęk właśnie w tym, że nie -dlatego jest taki zbieg tych 3 warunków bardzo, ale to bardzo mało prawdopodobny
O ile Górnik myślę że zremisuje z Ojrzyńskim, to Jaga wygra z Pogonią. GKS myslę na remis.
Liczba postów: 29
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
7
@secret jak dobrze liczę to przy naszym zwycięstwie dzisiaj, w grze zostanie już tylko Górnik i Jaga. Gieksa będzie do nas -11 i grają jeszcze 3 mecze, więc już nie przeskoczą nas. Raków też odpadnie, bo co najwyżej może wyrównać nasz wynik, a w bilansach bezpośrednich jesteśmy lepsi (i tu dokładnie nie liczyłem, ale w małych tabelkach raczej też).
Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Raczej kibice w laczkach przed tv.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
A na Lige Miszczuf bedo walić drzwiami i oknami z Leżajska, Przeworska i Suwałk. Armagiedon się szykuje, inwazja obcych.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Jagiellonia ze swoją ostatnią formą i terminarzem to niech się modli, żeby na puchary się załapali. Jedynym zagrożeniem jest Górnik. Ja uważam, że MP będziemy świętować w Radomiu. Nie oglądamy się na innych, ciśniemy ile fabryka dała. Dziś chcę widzieć zawodników nakręconych jak espresso po 3 energetykach, od pierwszego gwizdka.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Kurde, mam złe przeczucia.
Jest skład, w podstawie PALMA! Super, niech pokaże, że warto na niego rozbić bank. Ouma dalej w podstawie, niech trzyma formę!