Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
A jakie znaczenie ma to, gdzie i jak teraz gra? Przyjąłem Twoje kryterium oceny aktualnej jakości danego sezonu, zgodnie z którym o tym decydują historyczne osiągi.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Tak jak przewidzieliśmy, media informują, że Linetty na wylocie z tego swojego gównosporu. Świetna decyzja na ten kierunek. Powinien podziękować swojej witamince. Ciekawe czy go będą rozważali. Kozubal ze zgodą na transfer. Ouma pewnie odchodzi i drugiego wypo nie będzie. Ja jestem przeciwny jego powrotowi. Miał szansę, wybrał Turcję. To niech wraca do jakiejś Wisły Płock czy innej Chojniczanki
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Również, nie będę zwolennikiem Karola w Lechu.
Wiecie, co mam z tyłu głowy i nie daje mi spokoju?
To czy znów usłyszymy, że zależy do jakiego pucharu się zakwalifikujemy i wtedy zostaną poczynione odpowiednie kroki.
Liczę bardzo, że nie będzie wyprzedaży, a za to wzmocnienia i wzmocnienia.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Gdzieś na fejsie mi mignęło, że Lech ma negocjować zbicie kwoty wykupu za Palmę. Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić czy to była jakaś kaczka dziennikarska?
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Potwierdzam, że widziałem na Fejsie ale nie, że ma a zaczął
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Kerry, tu nie chodzi o to, że nie odnalazł się w tureckiej lidze. Natomiast chodzi o, to że wybrał grę tam zamiast w Lechu.
Liczba postów: 80
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
1
Hajto w Cafe Futbol coś tam wspominał że Kozubalem zainteresowana jest Borussia Dortmund.