Liczba postów: 168
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
1
A nie powinniśmy grać na wyjeździe jako Mistrz kraju?
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
A wcześniej gramy z Rakowem u siebie w Ekstraklasie więc początek marca wiele wyjaśni, bo być może będziemy też po meczach w LK.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
Cieszy, że mecz u siebie, szkoda, że nie trafiliśmy na kogoś z niższej ligi
Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Ale te oczekiwania się wykluczają...
Liczba postów: 118
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
3
Jak dwie drużyny z tego samego poziomu, to u siebie gra pierwsza wylosowana.
Liczba postów: 132
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
3
Kiepskie losowania to nasza specjalność.
Jestem dziwnie przekonany, że Rakow trafi na parę nieekstraklasowa w półfinale.
A my ewentualnie na ekstraklasową.
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Ale Górnik u siebie to nie jest kiepskie losowanie. Nawet dobre, rzekłbym.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Szok, że Zawisza lub Chojniczanka zagra o finał.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Jestem zaskoczony losowaniem....
Co cóż puchar tysiąca drużyn i trzeba wylosować tak by kluby z niższych lig mogły sobie wpisać w historię półfinalista PP