Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Sztuczny trawnik tam mają.
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Murawa to jedno. Ale jak patrzę teraz, to w lutym średnia temperatura wynosi tam..... 7,6 na minusie.
Liczba postów: 587
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Generalnie to mają wielkie wietrzenie magazynów - z klubu odeszło 10 grajków którzy byli zgłoszeni do rozgrywek. Przed meczem z nami zagrają już trzy mecze o stawkę więc będzie można powiedzieć coś więcej
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Czyli potrzebują piłkarzy. Fiabema by się u nich sprawdził coś czuję.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Obojętnie kto tam przyjdzie naszym obowiązkiem jest zrobienie dwóch zwycięstw.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
tak w kwestii ichniejszej murawy, to wczoraj MCity sobie pograło na sztucznej. też pewnie był obowiązek wygrać z Bodo