Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Jak nie chcą grać w Krakowie, który sami wybrali, to powinien być ostatni mecz jakiejkolwiek drużyny z tej krainy na ziemi polskiej w roli gospodarza.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
To by było najlepsze rozwiązanie. Mam nadzieje, że UEFA się nie ugnie. Zresztą mam też nadzieje,że nasz klub w razie co oprotestuje takie zachowanie.
Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Dziwne że nie składali protestów jak grali z Legią
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Bo wtedy nie obawiali się o wynik, rozgrywki grupowe - pewnie liczyli, że i tak wyjdą z grupy. Pewnie wtedy już nie mogli zmienić nic (teraz chyba też nie mogą) a kolejna rzecz, że tam chyba nawet trochę rezerwowych wystawili.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Zmiana na tym etapie jest możliwa tylko i wyłącznie w sytuacji nadzwyczajnej a wylosowanie przeciwnika z kraju w którym grają swoje mecze domowe takim przypadkiem nie jest. Także jak nie chcą grać w Krakowie to walkower i wypierdalać. A w przyszłym sezonie niech grają swoje mecze na Filipinach.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Obawiam się, że tam też mogą ich nie lubić.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Wiadomo czy Szachtar złożył jakiś wniosek o przełożenie? Do kiedy jest czas na przełożenie? Bo bilety już sprzedają na Kraków.